Zifir-i Azap İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,372 Görüntülenme

Zifir-i Azap İzle

Zifir-i Azap filmi 2018 yapımı, korku gerilim türünde bir filmdir. Yönetmenliğini Haydar Işık'ın yaptığı bir Türk filmidir. Esrarengiz olayları konu alan film, Hakan karakterinin açgözlü davranarak kısa yoldan para kazanma çabalarını anlatıyor. Bu para kazanma çabaları Zifir-i Azap izle filminde ıssız bir alanda define ararken Hakan ve arkadaşlarının toprağa gömülü olan büyülü tılsımı bulmasıyla daha da ilginç bir hal alıyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmde kısa yoldan para kazanmak isteyen bir grup arkadaş anlatılıyor. İnternet üzerinden zifiri azap izle yazarak filmi izleyebilirsiniz. Bu arkadaşlar, değerli eşya bulmak üzere bir gün yola çıkıyorlar. Hikaye temelde Hakan'ın yaşadığı korkunç olayları anlatıyor. Hakan zengin olmak hayali ile yaşayan hırslı ve kararlı biri, bu para kazanma hırsı hakanı adeta yoldan çıkarıyor ve başını döndürüyor.

  Para kazanmak için diğer arkadaşlarını da ikna edip yanına alan Hakan, define bulmak üzere onlarla birlikte yola çıkıyor. Fakat bu define avı hiç bekledikleri gibi gitmeyecektir. Çıktıkları bu yolculuk kelimenin tam anlamıyla hayatlarını mahvedecektir. Boyabat kalesine varan yolculukları onları ölümün kucağına ve tehlikenin pençesine atacaktır. Aklın sınırlarını zorlayan hikaye, toprak altında bin yılı aşkın süredir bekleyen tılsımlı bir gömüye dayanır. Fakat lanetli gömü, Hakan'ın arkadaşlarının hayatını kurtarmayacak belki de hayatlarını ellerinden alacaktır. Çünkü hayatları kabusa dönmeye başlamıştır.

  Korku ve gerilim türündeki filmin senaryosu Özlem Bölükbaşı'na aittir. Film temelde aşırı hırsın ve açgözlülüğün insana vereceği zararları anlatıyor. İçerisinde dini inançlara da yer verilen film, Hakan'ın hayatının aşama aşama mahvolması ile son buluyor. Hakan gömüyü arayıp bulduğuna binlerce kez pişman oluyor. Başrollerinde Ümit Acar, Burhan Çelik, Ayberk Yılmaz, Ömer Konakçı, Mehmet Aydoğmuş, Ömer Baran yer alıyor.

  Yayın Tarihi:

  7 Eylül 2018

  Senaryo:

  Özlem Bölükbaşı

  Yapım Şirketi:

  11 K Film

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?