Musabbar İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
65 Görüntülenme

Musabbar İzle

Musabbar filmi bu güne kadar yapılan ve cinleri konu eden filmler içinde en iyisi olarak kabul ediliyor. Özellikle zengin oyuncu kadrosu ve özel teknikler kullanılarak yapılan çekimleri sayesinde film daha da güzel bir hal almakta. Uzun bir hazırlık döneminin ardından oluşan filmin, izleyiciler tarafından da ilgiyle izlenmesi bekleniyor. Film daha gösterime girmeden Musabbar izle başlıklı aramalar sanal ortamda çokça dolaşmaya başladı.

Gerilim ve korku dalında yapılan filmin yönetmenliğini Engin Rotin Tutuş ve Erdal Tutuş yapıyor. Senaryosu da Engin Rotin Tutuş tarafından yazılan filmin yapımcılığını ise Engin Rotin Tutuş ve Berivan Ünsalan üstleniyor. Filmin başrollerinde ise Mahmut Kemal Sarıaltun (Cemal), Cemre Cansaatçi (Şahsenem), Reza Mollazade, Emine Söyler (Esra), Bayram Barış Kesen (Sinan) ve Mustafa Diyar Demirsoy (Zübeyir hoca) oynuyor. Büyük Galileo film tarafından yapımı üstlenen filmin dağıtımcısı ise MC filmdir. Dijital özellikle çekilen filmin süresi ise 116 dakikadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Tanıtımı ile bile büyük ilgi uyandıran Musabbar filmi izle özet olarak şöyledir: Hz. Süleyman, yaşadığı dönem zarfı içinde, Musabbar adı verilen bir cin kavmini himayesine alarak, bunları kendi emrinde çalıştırmaktadır. Hz. Süleyman vefat ettikten sonra bu cin kavmi kibirlenerek kendilerini en üstün ırk olarak görürler. Bu nedenden dolayı, Musabbar cin kavmi insanlık ve dünyaya hükmetmek amacı ile seçtikleri insanları kullanmaya başlarlar.

  İnsanları kullanmak için cin kavmi değişik büyüleri uygularlar. Soyu tükenmeye yüz tutan zengin bir ağa, soyunun devam etmesi ve kimsenin de anlamaması için, Musabbar kavmine ait cinler ile karısının ilişkiye girmesine izin verir. Karısı ile cinin ilişkisinden yarı cin yarı insan melez bir çocuk doğar.

  Melez olarak doğan bu çocuğun, Hz. Süleyman soyundan olan bir kadınla ilişkiye girmesi sonucunda, kapalı olan kötülüğün tüm kapılarının açılması beklenmektedir. Kötülüğün kapıları açıldığında ise dünya insanların kontrolünden çıkıp, cinlerin kontrolüne geçecektir. Sekiz kişilik akademisyenlerden oluşan bir arkadaş grubu, kendilerini 21’nci YY’da meydana gelen bu olayların içinde bulur. Grup canlarını kurtarmak için büyük bir mücadeleye başlar.

  Yayın Tarihi:

  26 Aralık 2018

  Senaryo:

  Engin Tutuş

  Yapım Şirketi:

  Büyük Galileo

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?